درباره ما

besmellawww.rdocx_.com_

“شركت سينا يدك فراز الوند (سهامي خاص)” با در اختيار داشتن نيروهاي انساني خبره و متعهد، با بيش از ۲۰ سال تجربه ي گرانبها وداشتن متنوع ترين لوازم يدكي خودرو هاي توليدي گروه صنعتي ايران خودرو ، با تاكيد بر اصل رضايت مشتري ،از طريق شناسايي انتظارات آنان و با طراحي و ارائه زنجيره كاملي از خدمات مرتبط با خودرو ،به خواسته ها و انتظارات مشتريان پاسخگو مي باشد .

مفتخريم ،با بكار گيري مشاورين خبره و با تجربه در كنار خود و با اعتقادبه بهبود مستمر ، ضمن شناسايي نقاط ضعف خود ،راهكارهاي عملي غلبه بر آنها را شناسايي نموده تا بتوانيم با تكيه بر نقاط قوت خود ، از فرصتهاي فراوان موجود در كسب و كاراستفاده نماييم.

يكي از قابليتهاي تعريف شده در سايت شركت،فروش كالا به صورت اينترنتي و ارسال به سراسر نقاط ميهن عزيزمان در حد اقل زمان ممكن ميباشد و همچنين حق انتخابي كه شمادر پرداخت ميتوانيد داشته باشيد (پرداخت اينترنتي از طريق درگاه بانكي و يا پرداخت بعد از تحويل كالا ).

از استراتژيهاي توسعه شركت ،راه اندازي خدماتي از قبيل امداد رساني سيار و مجتمع فني تعميرگاهي ميباشد ،كه در فاز اول در پايتخت تاريخ و تمدن ايران زمين (شهر همدان) در حال تحقق ميباشد .

باور داريم كه انجام فعاليت در چهار چوب قوانين حاكم بر فعاليتهاي اقتصادي كشور عزيزمان، ميتواند ما را در اين مسير ياري نمايد لذا ،استفاده از تجارت الكترونيكي جهت تسهيل در ارائه خدمات خرسند ساز در دستور كار شركت بوده و خواهد بود و دريافت نظرات سازنده شما ميتواند در رسيدن به اهداف شركت بسيار حائز اهميت باشد.

 

&nbsp